












Strand 03 Type E
Bungalowpark het Kustlicht
- Snel naar:
- Accommodatie
- Online boeken
- Ligging
- Klantbeoordelingen
- Prijslijst
Fijne geschakelde bungalow op toplocatie voor max. 4-6 personen.
De woning is recept opgeknapt.
Op slechts 200 meter van de duinen ligt deze vakantiewoning.
De woning heeft een nette keuken met combi-oven, vaatwasser, een gasfornuis en zowel een Nespresso- als een filterkoffiezetapparaat. In de keuken staan vier comfortabele stoelen, een kruk en een Stokke stoel aanwezig. Voor de allerkleinsten is er ook een Ikea kinderstoel.
In de woonkamer vindt u een fijne zithoek, met een grote hoekbank, salontafel en een televisie met Duitse kanelen, Netflix en een DVD-speler. Daarnaast staat er in de woonkamer een tweede eettafel waaraan u lekker kunt lezen, werken of spelletjes kunt spelen. Deze spellen liggen al voor u klaar in de kast. Uiteraard kunt u gebruik maken van een goede internetverbinding (WiFi).
In de gang bevindt zich het toilet, de garderobe en de wasmachine.
Op de bovenverdieping zijn drie slaapkamers. De grootste slaapkamer heeft een tweepersoonsbed van 180x200cm en de kleinere slaapkamers hebben een bed van resp. 140x200cm en 120x200cm. Er zijn zes 1-persoonsdekbedden aanwezig.
Alle slaapkamers hebben voldoende kastruimte en zijn voorzien van Velux dakramen met elektrisch bedienbare rolluiken.
Voor de kleine bezoekers is er een kinderbedje aanwezig en een traphekje voor de veiligheid.
Tot slot is er op de bovenverdieping de badkamer met douche (met thermostaatkraan) en wastafel.
De achtertuin bevindt zich op het zuiden en bereikt u via een schuifpui. Hier staat een grote tuintafel met vijf stoelen (met kussens) en een parasol. Er staat een klein muurtje om het terras.
Voor de start van de zomer zal er nog een hekje worden geplaatst om het tuinpad aan de achterzijde af te sluiten en zal er aan de voorzijde een fietsenrek worden geplaats om uw fiets veilig te stallen.
Het is een heerlijk vakantiewoning geschikt voor zowel gezinnen met maximaal 4 kinderen (mits ze samen in bed kunnen slapen), maar ook geschikt voor maximaal 4 volwassenen.
Online boeken
Kies eerst je aankomstdag in de kalender Kies je vertrekdatum in de kalender nachtnachten van tot
- Beschikbaar
- Aankomst-/vertrekdag
- Geselecteerd
- Bezet
Ligging
Strand 03 Type E
Klantbeoordelingen
De beoordelingen op deze pagina zijn gemaakt door gasten van Kustlicht Zeeland Vakanties, gebaseerd op hun ervaringen tijdens het verblijf in deze accommodatie.
Prijslijst 2026
Deze prijzen zijn incl. 21% BTW (i.p.v. voorheen 9%) schoonmaak-, administratie- en energiekosten. Alleen de borgsom van € 100,00 en toeristenbelasting (€ 2,42 p.p.p.n) komt er nog bij. Bij de accommodaties geldt voor boekingen langer dan 1 week een korting van € 145,00 op de 2e en opvolgende weken.
Strand 03 Type E
Selecteer in de kalender je gewenste aankomst en vertrekdatum.